HTM Yhtiöt - yhteystiedot

HTM Paalut:
Reijo Mustonen johtaja +358 40 8659 733
reijo.mustonen@htmyhtiot.fi
Esa Raunio tuotepäällikkö betonipaalut +358 50 3434 810
esa.raunio@htmyhtiot.fi
Mikko Mäkitalo tuotepäällikkö teräsputkipaalut

+358 50 3674 071  
mikko.makitalo@htmyhtiot.fi

Paalut Ryttylä logistiikka

+358 46 923 5334

Paalut Nummela logistiikka

+358 40 514 8107

Paalut Turku logistiikka

+358 50 314 4760

HTM Raudoitteet:
Reino Hyvärinen johtaja +358 40 764 7484
reino.hyvarinen@htmyhtiot.fi
Ossi Koivisto tehdaspäällikkö/myynti (Lieto) +358 400 824 153
ossi.koivisto@htmyhtiot.fi
Jouni Vuoriaho myynti (Ryttylä) +358 50 443 3248
jouni.vuoriaho@htmyhtiot.fi
HTM Metals:
Janne Koponen johtaja +358 45 2155 400
janne.koponen@htmyhtiot.fi
Riku Aaltonen myyntipäällikkö +358 50 3834 043
riku.aaltonen@htmyhtiot.fi
Petri Tolvanen myyntipäällikkö +358 50 5116 771
petri.tolvanen@htmyhtiot.fi
Petri Virkkunen myyntipäällikkö

+358 45 219 7363
petri.virkkunen@htmyhtiot.fi

Siv Walander myynti +358 50 3287 220
siv.walander@htmyhtiot.fi
Jani Pimiä logistiikka

+358 50 4499 533
jani.pimia@htmyhtiot.fi

HTM Betonielementit:
Matti Norvapalo johtaja +358 50 5055 700
matti.norvapalo@htmyhtiot.fi
Hallinto:
Reino Hyvärinen toimitusjohtaja

+358 40 764 7484
reino.hyvarinen@htmyhtiot.fi

Risto Mäkitalo varatoimitusjohtaja +358 40 7073 531
risto.makitalo@htmyhtiot.fi
Marjukka Jänisoja kirjanpito/ostoreskontra

+358 50 3091 068
marjukka.janisoja@htmyhtiot.fi

Soili Poutakivi ostopäällikkö +358 50 5812 729
soili.poutakivi@htmyhtiot.fi
Kati Rättö henkilöstöpäällikkö

+358 46 9226 909
kati.ratto@htmyhtiot.fi

Juha Ikonen hallituksen puheenjohtaja

+358 19 7748 900
juha.ikonen@htmyhtiot.fi

Laskutusosoite:

Sähköinen verkkolaskuosoite:
Verkkolaskuosoite: TE003701088243
Välittäjän tunnus: 003701011385 (Tieto Oyj)
Y-Tunnus: 0108824-3

Paperiset laskut:
HTM Yhtiöt Oy
PL 97
02066 Docuscan 


Näytä HTM Yhtiöt Oy toimipisteet suuremmalla kartalla