Yhteystiedot


Näytä HTM Yhtiöt Oy toimipisteet suuremmalla kartalla

HTM Paalut:
Reijo Mustonen - johtaja +358 40 8659 733
reijo.mustonen@htmyhtiot.fi
Esa Raunio - tuotepäälikkö - betonipaalut +358 50 3434 810
esa.raunio@htmyhtiot.fi
Mikko Mäkitalo - tuotepäälikko - putkipaalut

+358 50 3674 071  
mikko.makitalo@htmyhtiot.fi

Paalut Ryttylä - logistiikka

+358 46 923 5334

Paalut Nummela - logistiikka

+358 40 514 8107

Paalut Turku - logistiikka

+358 50 314 4760


HTM Raudoitteet:
Ossi Koivisto - tehdaspäällikkö / myynti (Lieto) +358 40 082 4153
ossi.koivisto@htmyhtiot.fi
Jouni Vuoriaho - yksikönpäällikkö / myynti (Ryttylä) +358 50 443 3248
jouni.vuoriaho@htmyhtiot.fi
Osmo Liias - myyntipäällikkö (Ryttylä) +358 50 563 6088
osmo.liias@htmyhtiot.fi


HTM Metals:
Janne Koponen - johtaja +358 45 2155 400
janne.koponen@htmyhtiot.fi
Petri Tolvanen - myyntipäällikkö +358 50 5116 771
petri.tolvanen@htmyhtiot.fi
Petri Virkkunen - myyntipäällikkö

+358 45 219 7363
petri.virkkunen@htmyhtiot.fi

Siv Walander - myynti +358 50 3287 220
siv.walander@htmyhtiot.fi
Marianne Korhonen - myynti +358 50 5693 931
marianne.korhonen@htmyhtiot.fi
Jani Pimiä - logistiikka

+358 50 4499 533
jani.pimia@htmyhtiot.fi

Jussi Pinomäki - tuotantopäällikkö +358 50 5151 853
jussi.pinomaki@htmyhtiot.fi


HTM Betonielementit:
Matti Norvapalo - johtaja +358 50 5055 700
matti.norvapalo@htmyhtiot.fi


Hallinto:
Juha Ikonen - toimitusjohtaja

+358 19 7748 900
juha.ikonen@htmyhtiot.fi

Risto Mäkitalo - varatoimitusjohtaja +358 40 7073 531
risto.makitalo@htmyhtiot.fi
Marjukka Jänisoja - kirjanpito/ostoreskontra

+358 50 3091 068
marjukka.janisoja@htmyhtiot.fi

Soili Poutakivi - ostopäällikkö +358 50 5812 729
soili.poutakivi@htmyhtiot.fi
Kati Rättö - henkilöstöpäällikkö

+358 46 9226 909
kati.ratto@htmyhtiot.fi

Juha Ikonen - hallituksen puheenjohtaja

+358 19 7748 900
juha.ikonen@htmyhtiot.fi

Laskutusosoite:

Sähköinen verkkolaskuosoite:
Verkkolaskuosoite: TE003701088243
Välittäjän tunnus: 003701011385 (Tieto Oyj)
Y-Tunnus: 0108824-3

Paperiset laskut:
HTM Yhtiöt Oy
PL 97
02066 Docuscan 


RAS Heinola:
Markus Lindberg - hankejohtaja

+358 400 440 290

markus.lindberg@htmyhtiot.fi