Contact information


Näytä HTM Yhtiöt Oy toimipisteet suuremmalla kartalla

HTM Foundation Piles:
Reijo Mustonen Director +358 40 8659 733
reijo.mustonen@htmyhtiot.fi
Esa Raunio Product Manager (Concrete piles) +358 50 3434 810
esa.raunio@htmyhtiot.fi
Mikko Mäkitalo Product Manager (Steel piles)

+358 50 3674 071  
mikko.makitalo@htmyhtiot.fi

Piles Ryttylä Logistics

+358 46 923 5334

Piles Nummela Logistics

+358 40 514 8107

Piles Turku Logistics

+358 50 314 4760


HTM Reinforcement elements:
Ossi Koivisto Factory Chief / Sales (Lieto) +358 40 082 4153
ossi.koivisto@htmyhtiot.fi
Jouni Vuoriaho Site Manager / Sales (Ryttylä) +358 50 443 3248
jouni.vuoriaho@htmyhtiot.fi
Osmo Liias Sales (Ryttylä) +358 50 563 6088
osmo.liias@htmyhtiot.fi


HTM Metals:
Janne Koponen Director +358 45 2155 400
janne.koponen@htmyhtiot.fi
Petri Tolvanen Sales Manager +358 50 5116 771
petri.tolvanen@htmyhtiot.fi
Petri Virkkunen Sales Manager

+358 45 219 7363
petri.virkkunen@htmyhtiot.fi

Siv Walander Sales +358 50 3287 220
siv.walander@htmyhtiot.fi
Marianne Korhonen Sales +358 50 5693 931
marianne.korhonen@htmyhtiot.fi
Jani Pimiä Logistics

+358 50 4499 533
jani.pimia@htmyhtiot.fi

Jussi Pinomäki Production Manager +358 50 5151 853
jussi.pinomaki@htmyhtiot.fi


Management:
Juha Ikonen Executive Director

+358 19 7748 900
juha.ikonen@htmyhtiot.fi

Risto Mäkitalo Deputy managing director +358 40 7073 531
risto.makitalo@htmyhtiot.fi
Marjukka Jänisoja Accounts payable and receivable

+358 50 3091 068
marjukka.janisoja@htmyhtiot.fi

Soili Poutakivi Purchasing Manager +358 50 5812 729
soili.poutakivi@htmyhtiot.fi
Kati Rättö HR Manager

+358 46 9226 909
kati.ratto@htmyhtiot.fi

Juha Ikonen Chairman of the board

+358 19 7748 900
juha.ikonen@htmyhtiot.fi