CONTACT INFORMATION

HTM Piles:
Mustonen Reijo Director +358 40 8659 733
reijo.mustonen@htmyhtiot.fi
Raunio Esa Product Manager
(concrete piles)
+358 50 3434 810
esa.raunio@htmyhtiot.fi
Mikko Mäkitalo Product Manager
(steel piles)
+358 50 3674 071
mikko.makitalo@htmyhtiot.fi
HTM Reinforcement Elements:
Reino Hyvärinen Director

 +358 40 764 7484
reino.hyvarinen@htmyhtiot.fi
Koivisto Ossi Factory Chief (Lieto) +358 400 824 153
ossi.koivisto@htmyhtiot.fi
Seppänen Mikko Sales (Ryttylä) +358 50 563 6088
mikko.seppanen@htmyhtiot.fi
Vuoriaho Jouni Sales (Ryttylä) +358 50 443 3248
jouni.vuoriaho@htmyhtiot.fi
HTM Metals:
Koponen Janne Director +358 45 2155 400
janne.koponen@htmyhtiot.fi
Aaltonen Riku Sales Manager +358 50 3734 043
riku.aaltonen@htmyhtiot.fi
Petri Tolvanen Sales Manager

+358 50 5116 771
petri.tolvanen@htmyhtiot.fi

Virkkunen Petri Sales Manager

+358 45 219 7363
petri.virkkunen@htmyhtiot.fi

Walander Siv Sales

+358 50 3287 220
siv.walander@htmyhtiot.fi

Pimiä Jani Logistics

+358 50 4499 533
jani.pimia@htmyhtiot.fi

Reino Hyvärinen Executive Director +358 40 764 7484
reino.hyvarinen@htmyhtiot.fi
Mäkitalo Risto Deputy managing director +358 40 7073 531
risto.makitalo@htmyhtiot.fi
Jänisoja Marjukka Accounts payable and receivable +358 50 3091 068
marjukka.janisoja@htmyhtiot.fi
Pakarinen Piia Accounts payable and receivable +358 400 273 016
piia.pakarinen@htmyhtiot.fi
Poutakivi Soili Purchasing Manager +358 50 5812 729
soili.poutakivi@htmyhtiot.fi
Rättö Kati HR Manager +358 46 9226 909
kati.ratto@htmyhtiot.fi
Ikonen Juha Chairman of the government +358 19 7748 900
juha.ikonen@htmyhtiot.fi


Näytä HTM Yhtiöt Oy toimipisteet suuremmalla kartalla